Νέες Αναρτήσεις
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
11/10/2022 14:01
ΕΝΩΣΗ OΜΙΛΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Η’ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Υμηττού 267 – Παγκράτι - Τηλ:2107563170-2
SITE: h-enositennis.com - EMAIL: h_enosi@yahoo.gr
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Την Κυριακή 4 Οκτωβρίου έπεσε η αυλαία του 1ου OPEN ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ της Ένωσής μας.Οι νικητές μοιράσθηκαν τα μεγάλα χρηματικά έπαθλα. Για την ιστορία τον τίτλο στις γυναίκες πήρε η Μτσεντλίτζε Ελένη του Α.Ο.Α. Σταυρούπολης Ίφιτος και στους άνδρες ο Κωστάρας Παναγιώτης του Ο.Α. Πετρούπολης.
Στην εκδήλωση ήταν παρόντες, ο κ. Κώστας Γιαννόπουλος, Πρόεδρος του «Χαμόγελο του Παιδιού» που ήταν και ο τιμώμενος οργανισμός. Επίσης ο κ. Γιώργος Δημόπουλος, Αντιπεριφερειάρχης Κεντρικού Τομέα Αθηνών, η κα Λουκία Κεφαλογιάννη, Αντιπεριφερειάρχης Βορείου Τομέα Αττικής, ο πρώην Γ.Γ.Α. κ. Σταύρος Δουβής, οι κ.κ. Γιακουμής, Γκλαβάς και Μουσάς από το Δ.Σ. της Ε.Φ.Ο.Α., η Περιφερειακή Σύμβουλος Βόρειου Τομέα της Περιφέρειας Αττικής κ. Πόλυ Λεονάρδου, ο Δήμαρχος Βάρης-Βούλας-Βουλιαγμένης κ. Κωνσταντέλλος, ο κ. Χαλιορής, Γενικός Διευθυντής του Ο.Α.Κ.Α., ως εκπρόσωπος του Υφυπουργού Αθλητισμού κ. Αυγενάκη, ο Διευθύνων Σύμβουλος της ΣΤΑΔΙΟ 2020 κ. Αλεξ. Σκαρλατίδης, Πρόεδροι ομίλων και πολλοί φίλοι και φίλες του τέννις.
Η βραδιά ολοκληρώθηκε με κλήρωση πλούσιων δώρων και δεξίωση.
Από το Διοικητικό Συμβούλιο
Για να κατεβάσετε το ανωτέρω Δελτίο Τύπου, κάντε κλικ εδώ.
Ακολουθούν φωτογραφίες από τη διοργάνωση...
ΝΕΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
05/10/2022 10:45
ΠΡΟΚΗΡΥΞH 5ου Ε-3 OPEN Α - Κ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 - 16 ΕΤΩΝ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ: 14 / 10 / 2022 - 17 / 10 / 2022
ΕΔΡΑ: Σ.Α. ΡΑΦΗΝΑΣ
Για να δείτε την ανωτέρω προκήρυξη, κάντε κλικ εδώ.
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ OPEN ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ
02/10/2022 20:58ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΕΝΝΙΣ
01/10/2022 16:37ΤΑΜΠΛΟ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ OPEN ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ
01/10/2022 16:36ΤΑΜΠΛΟ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ OPEN ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ
30/09/2022 22:13
Ανακοινώνονται τα ταμπλό και το πρόγραμμα για τους αγώνες του Open Πρωταθλήματος Ανδρών - Γυναικών, που διεξάγονται στο Ο.Α.Κ.Α.